Kriolipoliza

Wykonujemy zabieg kriolipolizy, który jest najnowszym oraz skutecznym zabiegiem niwelowania tkanki tłuszczowej. Metoda ta jest bardzo bezpieczna, ale przede wszystkim bezinwazyjna oraz bezbolesna.
Zabieg polega na wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia
do kriolipolizy – QUAD FREEZE™ VIBRO. To innowacyjne urządzenie, które skutecznie likwiduje nadmiar tkanki tłuszczowej, dzięki działaniu ciepła, kontrolowanego schładzania tkanki, ale także wibracji.

Cele zabiegu:

  • bezinwazyjna oraz bezbolesna metoda,
  • zredukowanie tkanki tłuszczowej,
  • leczenie ginekomastii u mężczyzn.

QUAD FREEZE™ VIBRO

Przedstawiamy najnowsze urządzenie do kriolipolizy – QUAD FREEZE™ VIBRO, które łączy w sobie kilka najnowocześniejszych technologii. Jeśli chcesz w bezinwazyjny sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej – skorzystaj z naszego nowoczesnego zabiegu. Metoda kriolipolizy pozwala na usunięcie nadmiaru tkanki w miejscach, na które nie pomagają ćwiczenia, jak na przykład podbródek czy bryczesy. QUAD FREEZE™ VIBRO to urządzenie, które posiada cztery głowice zabiegowe o różnej wielkości, które mogą pracować jednocześnie. Umożliwiają one bardzo precyzyjne działanie na poszczególnych obszarach ciała, zarówno małych, jak i większych. Jako jedno z niewielu urządzeń na rynku kosmetologii, urządzenie QUAD FREEZE™ VIBRO wyposażone jest w specjalną głowicę do usuwania tkanki tłuszczowej z podbródka. Dzięki kriolipolizie uzyskasz wyraźne efekty. Zabieg ten w rewelacyjny sposób wspomaga leczenie otyłości oraz nadwagi. To skuteczny sposób na wyeliminowanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza wykorzystywana jest także w leczeniu ginekomastii u mężczyzn.

Sposób działania QUAD FREEZE™ VIBRO

Zabieg kriolipolizy rozpoczyna się od przygotowania tkanki poprzez jej wcześniejsze podgrzanie. Następnie tkanka jest w kontrolowany sposób schładzana. Niska temperatura w głowicy równomiernie rozchodzi się po miejscu zabiegowym. Schłodzone urządzeniem
QUAD FREEZE™ VIBRO adipocyty przechodzą proces apoptozy,
czyli kontrolowanej śmierci, która powoduje eliminowanie tłuszczu z miejsca zabiegowego, dzięki czemu grubość warstwy tłuszczowej znacznie maleje. Podczas zabiegu wytwarzane są wibracje ,które wpływają nie tylko na jego bezpieczeństwo, ale również zapewniają najwyższą skuteczność.

QUAD FREEZE™ VIBRO wykorzystuje głowice w których zimno rozchodzi się równomiernie a dzięki zastosowaniu wibracji zabieg przynosi jeszcze lepsze efekty przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Schłodzenie tkanki tłuszczowej powoduje jej efektywne niszczenie. Ochłodzone adipocyty przechodzą proces apoptozy – kontrolowanej śmierci i stopniowo są eliminowane z organizmu, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej znacznie maleje. Urządzenie QUAD FREEZE™ VIBRO do zabiegu kriolipolizy cyklicznie zasysa fałd skórny poprzez ustawienie stałego zassania lub pulsacyjnego. To także doskonała forma masażu drenującego oraz pobudzającego układ krążenia. Po zabiegu komórki są lepiej dotlenione oraz odżywione.

Umów się na wizytę​
I ciesz się efektami kriolipolizy już dziś