Zabiegi odmładzające Kraków

Młode i jędrne ciało to marzenie wielu kobiet. Nowoczesne technologie, a przede wszystkim rozwój branży kosmetycznej sprawił, że możesz z łatwością osiągnąć ten cel. Pomogą Ci w tym zabiegi odmładzające Kraków. Skorzystaj z nich, a bez względu na wiek będziesz cieszyć się upragnionym wyglądem!

Nowoczesna kuracja odmładzająca przebiega bezboleśnie i bez ryzyka dla zdrowia pacjentki, pod warunkiem przestrzegania środków bezpieczeństwa. Wykonujemy różnorodne kuracje przy użyciu innowacyjnych urządzeń. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest wypełnianie kwasem. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone kwasy, które dzięki swoim właściwościom ujędrniają i odmładzają skórę. Po zabiegu wygląda ona zdrowo, gładko i młodo. Zabiegi odmładzające Kraków są wskazane dla pacjentek w każdym wieku.

Cele zabiegu:

 • likwidacja zmarszczek,
 • ujędrnienie skóry,
 • nadanie skórze zdrowego wyglądu.

HIALUROFRAX® III GENERACJI

zabiegi odmładzające Kraków hialurofrax
hialurofrax_zabieg odmładzający Kraków

Mamy zaszczyt zaprezentować pierwszy w Polsce zimny laser diodowy wraz z systemem bezdotykowego frakcjonowania do opóźniania i niwelowania efektów starzenia skóry – HialuroFrax® III generacji.

Przedstawiamy rewolucyjną metodę łączącą w jednym zabiegu laser diodowy, bezdotykowe frakcjonowanie skóry oraz kwas hialuronowy !!! Chcesz by Twoja skóra była nawilżona, pozbawiona zmarszczek i napięta- naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzi HialuroFrax® III GENERACJI.
HialuroFrax® to włoski patent w dziedzinie aplikacji kwasu hialuronowego w głąb skóry. Jest to pierwsze na świecie urządzenie, które pozwala na bezinwazyjną aplikację kwasu hialuronowego w głąb skóry dzięki połączeniu zimnego lasera diodowego oraz specjalnej głowicy PlazmaFrax™.

Laser diodowy emituje wiązkę o długości 905nm, co umożliwia głęboką styvmulację komórek skóry. Naświetlanie poszczególnych jej warstw skutecznie biostymuluje pracę komórek. Największy wpływ obserwuje się w fibroblastach – wzrasta produkcja nowych włókien kolagenowych, komórki szybciej się regenerują oraz przyspieszona zostaje przemiana materii na poziomie komórkowym. Jest to więc dobry sposób na poprawę ogólnej kondycji skóry. Jednak to tylko jedno z najważniejszych zadań, jakie spełnia laser w urządzeniu HialuroFrax®. Jego kluczową rolą jest aplikacja kwasu hialuronowego w głąb skóry.

Tajemnicą skuteczności HialuroFrax® jest nie tylko laser, ale również specjalne kosmetyki. Jak wiemy, cząsteczka kwasu jest zbyt duża, aby przenikać przez mikro pory skóry. Wszystkie produkty wykorzystywane do zabiegu zostały opracowane i są produkowane w niemieckich laboratoriach. Dzięki przeprowadzonym testom potwierdzona została ich skuteczność. W ampułkach z kwasem hialuronowym wykorzystano nanotechnologię – każda cząsteczka kwasu została podzielona na mniejsze, a te małe fragmenty zamknięto w specjalnych ochronnych kapsułach, tzw. nanosferach. Nanosfery umożliwiają przenikanie, a także chronią cząsteczki kwasu przed uszkodzeniem podczas przenikania przez kolejne warstwy skóry, zapewniając prawidłowe ich działanie. Po wniknięciu do skóry właściwej promieniowanie lasera diodowego ułatwia uwalnianie fragmentów kwasu hialuronowego i odtwarzanie pierwotnych struktur cząsteczki.

HialuroFrax® III został wyposażony w drugą wyjątkową głowicę – PlazmaFrax™. Głowica ta posiada dwie końcówki, których powłoka pokryta jest czystym złotem. Stosujemy ją na początku zabiegu w celu przygotowania skóry poprzez złuszczenie martwej warstwy naskórka oraz opracowania, po etapie laserowym, najgłębszych, utrwalonych już zmarszczek i bruzd.
Działanie HialuroFrax. Plazma jest materią o stanie skupienia przypominającym gaz, złożona zarówno z cząstek obojętnych, jak i naładowanych elektrycznie, jednak jako całość plazma jest elektrycznie obojętna. Z czasem komórki naszej skóry tracą energię początkową (zmienia się bilans jonów dodatnich i ujemnych) przez co wolniej zachodzą procesy regeneracyjne, komórki tracą swoją witalność. Działanie plazmy pozwala na odbudowanie struktury energetycznej komórek przez co zdecydowanie spowolnione zostają procesy starzenia się skóry.

Plazma cechuje się wysoką skutecznością bakteriobójczą ze względu na łatwy jej dostęp do wąskich i ograniczonych, trudno dostępnych przestrzeni (np. gruczoły łojowe).

 • GŁOWICA STOŻKOWA – do precyzyjnego opracowania zmarszczek lub innych okolic problematycznych.
 • GŁOWICA PŁASKA – pobudza naturalne procesy złuszczania się martwych komórek naskórka, pomaga w aplikacji składników aktywnych zawartych w kosmetykach.

Technologia HialuroFrax® została opracowana aby umożliwić pracę nie tylko lekarzom ale również kosmetyczkom i kosmetologom.

Doskonale dopracowany system działania dwóch technologii pozwala na wykonanie bardzo intensywnych zabiegów przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta i operatora.

Wskazania do zabiegu HialuroFrax® III:

 • zły poziom nawilżenia skóry – skóra sucha,
 • wyraźne bruzdy i zmarszczki,
 • słaba synteza kolagenu i elastyny,
 • niewłaściwa struktura energetyczna komórek,
 • skóra pozbawiona jędrności,
 • skóra odwodniona,
  pomarszczona i pozbawiona elastyczności skóra szyi,
 • bruzdy i zmarszczki mimiczne,
 • skóra palaczy,
 • nasilony i przyspieszony proces starzenia się skóry,
 • skóra nadmiernie opalona (przesuszona).

Dzięki składnikom aktywnym zawartym w preparatach użytych podczas zabiegu HialuroFrax® III Twoja skóra stanie się jedwabiście gładka, rozświetlona i napięta !!!

W skład zestawu wchodzi:

 • bez okluzyjna pianka do demakijażu
 • 6x ampułka 5ml z kwasem krótko i długołańcuchowym
  o wielkości cząsteczki 1,6mDa (laser)
 • 6x ampułka 2ml z kwasem krótko łańcuchowym o wielkości cząsteczki 0,6 mDa
 • 6 masek z aktywatorem
 • krem liftingujący z kwasem hialuronowym

Zabiegi odmładzające Kraków – dlaczego warto?

Zabiegi odmładzające Kraków w studio urody JASMINE

Chcesz jeszcze dłużej cieszyć się młodym wyglądem? To naprawdę jest możliwe! W końcu nowoczesne zabiegi odmładzające Kraków zapewniają Ci dostęp do wielu bezpiecznych i skutecznych urządzeń. Dzięki temu zyskasz ogromną pewność siebie, a starzenie się twarzy lub innych części ciała nie będzie wpływać na Twoje samopoczucie. Po prostu chętnie będziesz eksponować swoją jędrną skórę, a nawet te naprawdę problemowe strefy typu szyja. Jednak tak naprawdę zabiegi odmładzające to nie tylko sposób na poprawę Twojego samopoczucia. W końcu najważniejsze jest to, że pozbędziesz się zmarszczek – nawet tych naprawdę widocznych. Jest to możliwe dzięki biostymulacji pracy komórek, a także pobudzeniu produkcji nowych włókien kolagenowych. W ten sposób bardzo szybko dostrzeżesz pozytywne efekty, a jednocześnie Twoja skóra stanie się bardziej jędrna i wyraźnie odmłodzona. Po prostu zabiegi odmładzające Kraków sprawią, że nareszcie będziesz cieszyć się zdrowym wyglądem, i znów poczujesz się o kilka lat młodsza.

Kiedy warto zacząć wykonywać zabiegi odmładzające?

Zabiegi odmładzające Kraków polecamy wszystkim kobietom. Tak naprawdę Twój wiek nie jest żadnym ograniczeniem. Dlatego już nawet po 30 roku życia możesz zacząć wykonywać zabiegi odmładzające. Kraków to miasto, gdzie są dostępne specjalne terapie nawet dla młodych kobiet czy mężczyzn. W tym wieku szczególnie popularne są zabiegi na twarz, bo to właśnie tam są widoczne pierwsze oznaki starzenia – przede wszystkim w okolicy oczu czy szyi. Zauważ, że wcześniejsze przystąpienie do zabiegów odmładzających sprawi, iż w przyszłości łatwiej pozbędziesz się nawet naprawdę widocznych oznak starzenia. Pamiętaj jednak, że wiek nie jest żadną przeszkodą i tak nawet dojrzałe kobiety mogą rozpocząć stosowanie zabiegów odmładzających. W końcu nie ma żadnej reguły, kiedy warto zacząć dbać o swój wygląd. Poza tym nawet mając 50 czy 60 lat i tak możesz cieszyć młodą, jędrną oraz naprawdę nawilżoną skórą.

4 zabiegi odmładzające najchętniej wybierane w Krakowie

Zabiegi odmładzające Kraków – ciekawym rozwiązaniem jest zabieg laserem diodowym w połączeniu z kwasem hialuronowym. Taka opcja zapewnia Ci wyjątkowo odmłodzony wygląd. Jednocześnie pozbędziesz się wielu oznak starzenia, a Twoja skóra stanie się jędrna, świeża, pozbawiona zmarszczek oraz nawilżona. Ten zabieg odmładzający możesz wykonać w Krakowie – obecnie nie jest dostępny w wielu miastach ze względu na konieczność wykorzystania naprawdę nowoczesnego sprzętu.

Zwróć uwagę na to, że zabieg zimnym laserem diodowym jest całkowicie bezinwazyjny. Po prostu polega na naświetlaniu głębokich warstw skóry, co skutecznie stymuluje komórki do pracy. Podczas takiej terapii kluczowe jest też aplikowanie kwasu hialuronowego, który zapewnia odpowiednie nawodnienie skóry – to właśnie dzięki temu Twoja cera będzie nawilżona, a zmarszczki skutecznie wypełnione.

Na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że to właśnie na twarzy najczęściej są wypisane pierwsze oznaki starzenia. Jeżeli dostrzegasz ten problem u siebie, to koniecznie postaw na zabiegi odmładzające właśnie tę część ciała. W Krakowie szczególnie często kobiety i mężczyźni stawiają na lifting wolumetryczny. W tym przypadku zabieg jest mało inwazyjny. Poza tym polega na wstrzyknięciu pod skórę specjalnego wypełniacza – najczęściej jest to kwas hialuronowy bądź polimlekowy. Dzięki temu widocznie zwiększa się objętość tkanek, a zmarszczki zostają wypełnione, co skutecznie zmniejsza ich widoczność. Jednak nie jest to jedyna zaleta tego zabiegu. Przy jego pomocy podniesiesz też policzki, ujędrnisz skórę, a nawet wymodelujesz owal twarzy
Lifting wolumetryczny twarzy trwa ok. 30-60 minut, a efekty są widoczne od razu i utrzymują się przez minimum 6 miesięcy. Jednak w niektórych przypadkach możesz cieszyć się odmłodzoną twarzą nawet przez 2 lata. Zwróć jednak uwagę na to, że tuż po zabiegu możesz dostrzec drobne zasinienia, lekką opuchlinę czy przebarwienia.

Ten zabieg, jak już sama nazwa wskazuje, polega na wypełnianiu zmarszczek, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd, a przy tym prezentuje się naprawdę gładko i jędrnie. Taki efekt możesz uzyskać dzięki wstrzyknięciu cienką igłą kwasu hialuronowego pod Twoją skórę. Ten zabieg odmładzający w Krakowie trwa zazwyczaj 30 minut, choć wiele zależy od potrzeb Twojej cery. Zauważ, że prawdziwym sekretem tej terapii jest wstrzykiwanie preparatu w odpowiednie warstwy skóry. W tym przypadku kluczowy jest Twój wiek oraz ogólna kondycja skóry.

Zabieg wypełnienia zmarszczek stale zyskuje popularność. Przede wszystkim dojrzałe kobiety czy mężczyźni chętnie stawiają na to rozwiązania, ponieważ nie wymaga żadnego przygotowania, a efekty są widoczne natychmiast po zakończeniu zabiegu. Pamiętaj jednak o tym, że tuż po wstrzyknięciu kwasu na Twojej twarzy mogą pojawić się drobne zasinienia oraz niewielki obrzęk. Jednak już w ciągu 24 h wszelkie zmiany powinny zniknąć. Zwróć także uwagę na to, że efekt po zabiegu utrzymuje się ok. 0,5-1,5 roku.

Ten rodzaj zabiegu wymaga interwencji lekarza. W trakcie jego wykonywania otrzymasz znieczulenie, po czym specjalista wprowadzi pod skórę cienką igłę z nicią, która zostanie umieszczona w tkance. Choć zabieg ten jest mało inwazyjny, to jednak możesz odczuwać lekki dyskomfort. Zwróć uwagę na to, że nici liftingujące skutecznie podniosą poszczególne części ciała, zmienią kształt łuków brwiowych, a nawet wymodelują żuchwę, ujędrnią biust czy zlikwidują rozstępy. Pozytywne skutki są widoczne właściwie natychmiast i tylko od Ciebie zależy, jak duże one mają być. Ponadto efekty powinny utrzymać się nawet przez półtora roku. W tym czasie Twoja skóra będzie odmłodzona, bardziej elastyczna oraz nawilżona. Dzieje się tak, gdyż nici stale pobudzają produkcję kolagenu. Ważne jest tylko to, aby tuż po zakończonymi zabiegu ograniczyć mimikę i zastosować się do zaleceń specjalisty. Wtedy zyskasz pewność, że nici się nie przemieszczą, tylko skutecznie spełnią swoje zadanie. Zabiegi odmładzające Kraków w naszym studiu urody JASMINE to stuprocentowa gwarancja zadowolenia i efekty widoczne od razu po zabiegu.

Umów się na wizytę​
I ciesz się gładką skórą już dziś!