JASMINE

studio urody

Marta Krężołek

Usuwanie przebarwień i blizn

Blizny mogą być efektem intensywnego trądziku, uszkodzeń mechanicznych czy chorób. Dzisiaj wygładzenie twarzy poprzez pozbycie się szpecących blizn jest prostsze niż kiedykolwiek. Za sprawą urządzenia emitującego wiązkę lasera, w skórze powstają mikrouszkodzenia. W ten sposób zostają pobudzone procesy samoregeneracji skóry. W przypadku niewielkich zmian skórnych wystarczy pobudzenie zewnętrznych warstw skóry. Najpoważniejsze blizny, na przykład po wypadkach, wymagają przeniknięcia wiązki lasera do głębszych tkanek.

wskazania

  • blizny po trądziku,
  • blizny po przebytej chorobie skóry,
  • blizny po uszkodzeniu mechanicznym skóry,
  • przebarwienia na skórze.

IPL + RF/RF J-LIGHT™

Dysponujemy jednym z najwyżej cenionych IPLi. Nie tylko wykorzystuje on najnowsze technologie, ale również łączy ze sobą działanie kilku z nich. Urządzenie jest wyposażone w kilka głowic:

  • 1 końcówka IPL+RF oraz dołączony kompletny zestaw filtrów,
  • 3 końcówki RF przeznaczone do ciała i twarzy,
  • 1 końcówka przeznaczona do lipokawitacji ultradźwiękowej.

Urządzenie jest przeznaczone głównie do leczenia zmian trądzikowych, w tym do trądziku różowatego oraz współistniejącego stanu zapalnego. IPL+RF/RF J-Light™. Skoordynowane wykorzystanie trzech technologii daje zdumiewające efekty:

  • główna głowica IPL/RF sprawdza się w większości zabiegów. Najlepsze efekty daje jej wykorzystanie do foto-epilacji,
  • w zabiegach modelujących, a także przy liftingu i działaniach antycellulitowych najlepiej sprawdzają się radiowe fale bipolarne, emitowane przez dodatkowe 3 głowice,
  • likwidacja nadmiarowej tkanki tłuszczowej odbywa się przy użyciu głowicy vacu, wykonującej ultradźwiękową lipokawitację. Zabieg jest bardzo bezpieczny ze względu na brak oddziaływania na tkanki. Fala dociera jedynie do zassanego fałdu skórnego.

HialuroFrax® III generacji to nowoczesny, zimny laser diodowy, wyposażony w funkcjonalność frakcjonowania bezdotykowego. Głównym przeznaczeniem zabiegów wykonywanych przy użyciu HialuroFrax® III  są powstrzymywanie starzenia się skóry oraz likwidacja jego efektów. To pierwsze tego typu urządzenie w Polsce.

Połączenie frakcjonowania bezdotykowego z laserem diodowym oraz kwasem hialuronowym to prawdziw innowacja. Włoskie opatentowane urządzenie sprawi, że Twoja skóra będzie napięta, nawilżona i bez zmarszczek. Należy podkreslić, żę urządzenie zupełnie bezinwazyjnie aplikuej kwas hialuronowy w głąb skóry. Umożliwia to połączenie powyższych technologii z wykorzystaniem opracowanej we włoskich laboratoriach głowicy PlazmaFrax™

Zaletą sprzętu HialuroFrax® III jest głęboka penetracja warstw skóry. Fala o długości 905 nm dociera głęboko, po drodze oddziałując na wszystkie warstwy skóry. Dochodzi tam do skutecznej biostymulacji komórek. Najważniejszym działaniem urządzenia jest biostymulacja fibroblastów. Dzięki temu komórkowa przemiana materii zachodzi o wiele szybciej, co z kolei przyczynia się do szybszej regeneracji komórek. Co więcej intensywne oddziaływanie na fibroblasty wzmaga produkcję kolagenu, odpowiadającego za sprężystość skóry.  Tym samym laser sam w sobie doskonale wpływa na kondycję skóry. Mamy zatem do czynienia z urządzeniem wielofunkcyjnym Głównym zadaniem urządzenia jest bowiem bezinwazyjna aplikacja kwasu hialuronowego.

Skuteczność zabiegu jest efektem połączenia nowoczesnej technologii laserowej z najwyższej klasy kosmetykami. Cząsteczka kwasu hialuronowego przybiera zbyt duże rozmiary, aby przeniknąć przez mikro pory w skórze. Podczas zabiegu wykorzystujemy niemieckie kosmetyki, dokładnie przebadane w niemieckich laboratoriach. Potwierdzono tam ich skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania u ludzi.

Ponieważ cząsteczka kwasu hialuronowego jest większa od mikro porów w skórze, została ona podzielona na mikrocząsteczki. Jest to możliwe dzięki nanotechnologii, wykorzystywanej do zamknięcia fragmentów kwasu w nanosferach. Ochronne kapsuły zabezpiecza substancję czynną przed zniszczeniem podczas penetracji kolejnych warstw skóry. Jednak podstawowym zadaniem nanosfer jest umożliwienie przenikania cząsteczek iw który. Kiedy cząsteczki dotrą już na miejsce, pozostaje jeszcze uwolnić je z kapsuł i odtworzyć pełen struktury. Za to odpowiada wiązka lasera diodowego generowanego przez HialuroFrax® III.

Umów się na wizytę​
I ciesz się rewelacyjnymi efektami już dziś!