JASMINE

studio urody

Marta Krężołek

Mezoterapia i Fale Radiowe

Top Secret™ to sprzęt innowacyjny, łączący w sobie dwie zaawansowane technologie. Pierwsza z nich to zdolność wykonywania mikronakłuwań, dzięki mikroigłom uznawanym za minimalnie inwazyjne. Druga technologia to multipolarne fale radiowe RF, będące pod pełną kontrolą operatora urządzenia. Mikroigłowy RF Top Secret™ to urządzenie wielofunkcyjne, wykorzystywanie do różnych celów. Znajduje zastosowanie m.in. w: redukcji zmarszczek, niechirurgicznym liftingu skóry twarzy, usuwaniu blizn oraz wielowarstwowym ujędrnianiu skóry. Kolejne wskazania do przeprowadzenia zabiegu mikroigłowego z wykorzystaniem fal radiowych są: rozszerzone pory, łojotokowa skóra i nadpotliwość.

Na wyposażeniu naszego gabinetu znajdują się dwa urządzenia Top Secret™. Pierwszy z nich to model wyprodukowany w 2017 roku. Posiada głowicę RF frakcyjnego, a także dodatkową głowicę nieinwazyjną. Natomiast nowszy model z 2020 roku wyposażony jest tylko w jedną głowicę. Jednak do zestawu dołączone są trzy rodzaje jednorazowych nakładek z igłami o zagęszczeniu: 25pin/49pin/81pin. Wybór nakładki jest uzależniony od obszaru, który będzie poddawany zabiegowi.

Korzyści, jakie daje zabieg z Top Secret™

 • frakcyjna odnowa najgłębszych warstw skóry,
 • efektywna remodelacja kolagenu,
 • mocne oddziaływanie termiczne w skórze właściwej,
 • maksymalna kontrola głębokości oddziaływania,
 • redukcja dyskomfortu zabiegu do minimum,
 • możliwość płynnej regulacji energii RF,
 • rentowność zabiegowa na najwyższym poziomie,
 • intuicyjna obsługa menu oraz prosta wymiana końcówek,
 • brak konsekwencji zabiegu wymagających rekonwalescencji.

TOP SECRET™ - Mikroigłowy RF

Top Secret™ to urządzenie o innowacyjnej i zaawansowanej technologii, oparte na połączeniu precyzyjnie kontrolowanych multipolarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł, czyli systemie mikronakłuwania. Top Secret™ to urządzenie, którym możemy wykonać zabiegi niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn (w tym blizn potrądzikowych), rozstępów oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry, dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry. Rewelacyjne efekty zabiegowe osiągamy również u osób z rozszerzonymi porami i z problemem łojotokowym, a także z nad potliwością.

Posiadamy dwa modele Top Secret. Najnowszy model z 2020 posiada jedną głowicę z wymiennymi jednorazowymi nakładkami o zagęszczeniu: 25pin/49pin/81pin. Końcówki posiadają odpowiednią ilość igieł dobraną do opracowywanej okolicy (oczy, twarz szyja dekolt lub ciało). Model z 2017 roku posiada głowice RF frakcyjnego oraz opcjonalnie głowice nieinwazyjną.

Korzyści zabiegowe TOP SECRET™

 • Głęboka frakcyjna odnowa skóry
 • Silny efekt termiczny w skórze właściwej
 • Doskonały efekt remodelowania kolagenu
 • Precyzyjna kontrola głębokości działania
 • Płynna regulacja poziomu energii RF
 • Minimalna bolesność zabiegu
 • Krótki czas impulsu RF – brak rekonwalescencji
 • Intuicyjne menu i prosty system wymiany końcówki
 • Wysoka rentowność zabiegowa

Głowica do zabiegów inwazyjnych

Podczas zabiegu bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są pod skórę na różną głębokość od 0,25 do 3mm i tu emitują fale radiowe nagrzewając krótko lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Wprowadzenie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia skóry.

Igły są jednorazowe, pozłacane, z kontrolą głębokości: 0,25 ~ 3 mm.

Na rysunku głowica do zabiegów nieinwazyjnych.

Głowica do zabiegów nieinwazyjnych


Głowica bez igieł. Dzięki takiej opcji zabiegi silnie remodelujące możemy wykonać także u osób z bardziej wrażliwą i delikatną skórą. Dzięki opcji pracy końcówką bezinwazyjną zabiegi na tym urządzeniu możemy wykonywać przez cały rok.

LIPORADIOLOGIE® VINCI™ I

Urządzenie LIPORADIOLOGIE® VINCI™ I to niezastąpiony sprzęt w nieinwazyjnej walce z miejscową kumulacją tkanki tłuszczowej, wiotką skórą oraz cellulitem.

Za sprawą LIPORADIOLOGIE® VINCI™ I dochodzi do regeneracji włókien kolagenowych, likwidacji cellulitu oraz likwidacji cząsteczek tkanki tłuszczowej. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii kosmetycznych.

System, w który wyposażony jest LIPORADIOLOGIE® VINCI™ I, łączy w sobie kilka technologii, które wzajemnie się uzupełniają. Działanie sprzętu polega na:

 • ekspozycja fali świetlnej 525 nm,
 • ekspozycja fali świetlnej 590 nm,
 • zasysanie fałdu skórnego poprzez wykorzystanie podciśnienia wraz z aplikacją opatentowanego olejku LipoRadioLogie® Oil.
 • oddziaływanie fal radiowych na zassaną wcześniej fałdę skórną
 • wywołanie ruchu wibracyjnego na poddawanym zabiegowi regionie ciała,
 • masaż przy użyciu rolek.

Zestaw urządzenia LipoRadioLogie® Oil zawiera 4 różne głowice. Wybó końcówk izależny jest od obszaru ciałąpoddawanego zabeigowi. 4 głowice wystarczają, aby możliwe było wykonanie zabiegu na całym ciele.

 1. 2 z dostępnych głowic przeznaczone są przede wszystkim do zabiegów liftingujących oraz poprawy owalu twarzy oraz zagęszczenia tkanki łącznej. Wykorzystuje się je jednak nie tylko do zabiegów przeprowadzanych na twarzy, ale również na dekolcie i szyi,
 2. 2 kolejne głowice wykorzystywane są w podobnych celach. Stosuje się je do liftingu, zagęszczenia tkanki łącznej oraz pracy nad owalem sylwetki. Konstrukcja głowic predysponuje je do przeprowadzania zabiegów na ciele.

Głównym zadaniem sprzętu LipoRadioLogie® Oil jest przyspieszenie metabolizmu komórkowego. Jego efektem jest odżywienie i dotlenienie komórek, a tym samym polepszenie ogólnego stanu tkanki. Dzieje się to za sprawą przyspieszenia krążenia krwi wskutek działania głowic urządzenia.

Zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem LipoRadioLogie® Oil to skuteczny sposób na poprawę sylwetki .Jednak nawet najlepszy zabieg nie zastąpi zdrowego trybu życia. Podstawowym działaniem ku osiągnięciu wymarzonej sylwetki powinno być stosowanie zbilansowanej diety. Wskazana jest również aktywność fizyczna.

W naszym gabinecie łączymy przeprowadzanie zabiegów z doradztwem w zakresie zdrowego trybu życia. Podczas wizyty otrzymasz od nas wskazówki, jak zintensyfikować efekty zabiegu. Dostarczymy Ci zestaw ćwiczeń oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualną dietę, dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zabieg przy użyciu LipoRadioLogie® Oil jest nie tylko bezbolesny, ale wręcz relaksujący. Odpoczniesz, a w międzyczasie Twoja skóra nabierze witalności. procedura rozpoczyna się od zassania fałdu skórnego. W kolejnych etapach rolki masujące wykonują masaż, a głowice emitują fale radiowe, wibracyjne i świetlne. Te ostatnie przyjmują długości 525 i 590 nm.

Umów się na wizytę​
I ciesz się gładką skórą już dziś!