JASMINE

studio urody

Marta Krężołek

Depilacja laserowa Kraków

Depilacja laserowa Kraków w naszym studiu urody JASMINE jest najskuteczniejszą metodą pozwalającą na pozbycie się owłosienia. Zabieg polegający na trwałym usunięciu owłosienia z dowolnej części ciała. Laser wytwarza energię pochłanianą przez znajdujący się w mieszku włosowym barwnik – melaninę. W efekcie dochodzi do rozpadu melaniny, a wraz z nią mieszka i całego włosa. Działanie lasera na mieszek jest skuteczne w fazie wzrostu. Niemniej włosy nie rosną równomiernie, dlatego dla osiągnięcia stuprocentowego rezultatu konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu. Wymagana liczba powtórzeń jest zależna od ilości melaniny w mieszkach włosowych.

Cele zabiegu:

 • osiągnięcie efektu całkowicie gładkiej skóry,
 • chęć trwałego usunięcie owłosienia.

Laser diodowy Versus 3 color

VERSUS™ 3 Color 755nm, 808nm, 1064nm – wszystkie długości fali emitowane przez jedną głowicę!

 • 755nm – charakterystyką najkrótszej fali jest wzmożenie pochłaniania energii laserowej przez melaninę. Tym samym doskonale sprawdza się przy nieco jaśniejszym owłosieniu, zawierającym mniej pigmentu. Fala stosowana jest również wobec cienkich i słabych włosów.
 • 808nm – średnia długość fali stosowana przy owłosieniu o średniej jasności i grubości. Głęboko penetruje mieszek włosowy. Wykorzystywana przy depilacji o dużej i średniej mocy.
 • 1064nm – najdłuższa długość fali spośród dostępnych. Działa specyficznie, oddziałują głównie na naczynia krwionośne. Niszczy je, neutralizuje hemoglobinę, doprowadzając tym samym do unicestwienia mieszka włosowego. Wykorzystanie zalecane przy ciemnym owłosieniu.

VERSUS™ 3 Color to urządzenie niezwykle uniwersalne. Innowacyjna głowica emituje fale trzech długości do wyboru. Nie są to przypadkowe długości, lecz opracowane na podstawie badań prowadzonych w celu znalezienia najskuteczniejszych wiązek lasera. Jednak to nie wszystko, laser VERSUS™ 3 Color to nie tylko depilacja, ale również leczenie stanów zapalnych. Wykorzystanie urządzenia jest także  zalecane u osób z wrastającymi włosami oraz cierpiących na hirsutyzm. Co ważne zabieg przy użyciu innowacyjnego lasera może być przeprowadzony niemal u każdego, bez względu na typ jego skóry i owłosienia. Oryginalny, nowoczesny sprzęt został sprowadzony do naszego studia ze Stanów Zjednoczonych.

depilacja laserowa kraków
depilacja laserowa kraków
 • Chłodzi do – 5℃
 • Cooler błyskawiczny do -3 ℃
 • Wielkość plamki zabiegowej 14x14mm umożliwiająca szybsze wykonanie zabiegu
  versus 3 Color LestheZone
 • Bardzo lekki uchwyt (<1 kg)
 • Głowica chłodzona z wykorzystaniem podwójnego systemu z innowacyjnym półprzewodnikiem
 • Wydajna pompa
 • Intuicyjny interfejs umożliwiający proste ustawienie wszelkich parametrów pracy urządzenia.

Zaletą urządzenia VERSUS™ 3 Color z pewnością jest płynna regulacja mocy (1 – 120J/cm2). Nieograniczone możliwości zapewniają również płynne: częstotliwość (1 – 20 Hz) i czas emisji impulsu (10-400 ms). Tym samym istnieje możliwość idealnego dopasowania parametrów do potrzeb danego zabiegu.

Laser diodowy VERSUS™ 3 Color jest urządzeniem innowacyjnym, o czym świadczy funkcja impulsowej emisji wiązki. Pozwala to zmieścić większą moc w pojedynczym impulsie, dzięki czemu maksymalizowana jest skuteczność zabiegu. Jednocześnie odczucia pacjentów są łagodne za sprawą płynnej regulacji częstotliwości emisji impulsów. Innymi słowy, urządzenie daje możliwość ustawienia optymalnych parametrów, gwarantujących maksymalną skuteczność przy minimalnym dyskomforcie.

Depilacja laserowa Kraków – czy warto?

Czym powinna wyróżniać się skuteczna metoda depilacji?

Widoczne podrażnienia, wzrastanie włosków, a nawet rany na całym ciele – właśnie z tymi problemami możesz się borykać, jeżeli wybierzesz niewłaściwą metodę depilacji. Pamiętaj, że Twoja skóra jest bardzo wrażliwa, a traktowanie jej ostrzami czy pęsetami na pewno zostawi na niej ślad. Poza tym taki sposób usuwania włosków jest też dość bolesny. Dlatego przede wszystkim stawiaj na sposoby, które gwarantują Ci skuteczność, a przy tym nie powodują bólu. Dzięki temu z jeszcze większą chęcią będziesz dbać o urodę. Ważne jest także to, aby wybrana metoda gwarantowała Ci długotrwałe efekty. Właśnie z tego powodu ogromną popularnością cieszy się depilacja laserowa. Kraków, Warszawa czy Poznań to miasta, gdzie ją bez problemu wykonasz.

Depilacja laserowa Kraków w JASMINE

Nadmierne owłosienie to problem wielu kobiet i mężczyzn. W końcu ich obecność przede wszystkim jest kojarzona z brakiem higieny, a przy tym często zmniejsza pewność siebie. Możesz korzystać z licznych – automatycznych bądź ręcznych metod do walki z owłosieniem, ale jednym z najskuteczniejszych jest depilacja laserowa Kraków. Zatem sprawdź, dlaczego warto postawiać na tę opcję.

Dlaczego warto wybierać depilację laserową?

Zwróć uwagę na to, że laserowe usuwanie owłosienia już od kilku lat zyskuje coraz większą popularność. Przede wszystkim dlatego, że pozwala na usunięcie włosków wraz z mieszkiem włosowym. Dzięki temu odrastają znacznie słabsze, a w niektórych przypadkach możliwe jest trwałe usunięcie włosów. Poza tym w trakcie depilacji laserowej wykorzystywane są naprawdę nowoczesne urządzenia, emitujące skoncentrowane światło lasera, która dostaje się pod skórę, gdzie niszczy strukturę włoska. Zauważ, że depilacja laserowa w Krakowie wymaga kilku serii, ponieważ dopiero wtedy faktycznie pozbędziesz się problemu i będziesz mogła cieszyć się gładką skórą.

Trzeba przyznać, że jedną z najważniejszych zalet depilacji laserowej w Krakowie jest jej skuteczność. W końcu możesz trwale pozbyć się nawet naprawdę uporczywego owłosienia. Nawet jeżeli zdecydujesz się na mniejszą liczbę serii, to i tak masz pewność, że włoski urosną znacznie słabsze, a Ty nie będziesz miała problemów z ich usunięciem. Zauważ też, iż pozytywne efekty utrzymują się przez długi czas. Depilacja laserowa Kraków to zatem wygoda i piękne gładkie ciało na kolejne lata.

Jednorazowy koszt depilacji laserowej w Krakowie zależy przede wszystkim od miejsca, z którego chcesz pozbyć się owłosienia. Standardowo jedna wizyta to koszt ok. 200-1200 złotych. Gdy spojrzysz na swoje wydatki na maszynki do golenia, kremy do depilacji i po niej, a także inne akcesoria, to może się okazać, że depilacja laserowa jest naprawdę opłacalna. W końcu w tym przypadku płacisz tylko kilka razy, a później możesz na bardzo długi czas zapomnieć o wszelkich wydatkach związanych z depilacją ciała. Tym bardziej że nie musisz już korzystać z innych zabiegów kosmetycznych czy stosować wszelkiego rodzaju preparaty na podrażnienia. Gdybyś podliczyła wszystkie te dodatkowe koszty, to Twoje roczne wydatki mogłyby oscylować nawet w granicy 3 tys. złotych. W tej cenie bez problemu wykonasz wiele serii zabiegów depilacji laserowej, więc to spora oszczędność pieniędzy. Depilacja laserowa Kraków jest zatem bardzo opłacalnym i skutecznym zabiegiem upiększającym i odmładzającym. 

Zauważ, że jedną z najwygodniejszych metod usuwania owłosienia jest właśnie depilacja laserowa. Kraków to kolejne miasto, gdzie skorzystasz z takich zabiegów, ale tak naprawdę są one dostępne w wielu częściach Polski. Dlatego nie będziesz miała problemów z wybraniem tej opcji. Pod tym względem depilacja laserowa to ogromny komfort. Jednak zwróć również uwagę na to, iż ten zabieg to kolejna przyjemność oraz możliwość zadbania o swoje ciało. Jedyne, co musisz zrobić, to po prostu wybrać odpowiedni gabinet w Krakowie, umówić na wizytę i zrelaksować się w trakcie wykonywania depilacji. Dzięki temu nareszcie nie będziesz musiała spędzać długich godzin w łazience, żeby pozbyć się wszystkich niechcianych włosów.

Koniec z podrażnieniami i drobnymi ranami na całej skórze. Choć właśnie taki widok może Ci się kojarzyć z depilacją, to wybierając laserową metodą, na pewno szybko zapomnisz o takich skutkach ubocznych. Po prostu już po kilku dniach od zabiegu będziesz cieszyć się gładką i piękną skórą, o której marzyłaś już od dawna. Zauważ jedynie, że faktycznie od razu po zabiegu Twoje ciało może być nieco zaczerwienione lub podpuchnięte, to jednak ten etap bardzo szybko mija, a później możesz już rozkoszować się upragnionym wyglądem. Depilacja laserowa Kraków w naszym studiu Jasmine – pomoże Ci w uzyskaniu pięknego gładkiego ciała.

Obecnie wykorzystywane są naprawdę nowoczesne urządzenia, które sprawiają, że depilacja laserowa Kraków jest całkowicie bezbolesna. W Krakowie skorzystasz ze sprzętów, ułatwiających nie tylko całkowicie pozbycie się włosków, ale również takich, gwarantujących przyjemne uczucie. Dzięki temu depilacja już nigdy nie będzie Ci się kojarzyć z bólem, łzami, a przede wszystkim z naprawdę niemiłym doświadczeniem. Po prostu wykorzystywane lasery są skuteczne i nie powodują bólu. Ważne jest to, że dotyczy to także osób z wrażliwą skórą oraz z niskim progiem bólowym. Dlatego naprawdę możesz się zrelaksować w trakcie wykonywania tego zabiegu.

Bardzo ważne jest to, że depilacja laserowa w Krakowie ma naprawdę szerokie zastosowanie. Po prostu możesz skorzystać z tej metody na dowolną część ciała i nie musisz przejmować się tym, że w jakimś miejscu skóra jest zbyt delikatna. W końcu depilacja laserowa Kraków w studio urody JASMINE doskonale odnajdzie się wtedy, gdy chcesz pozbyć się owłosienia z:

 • Rąk,
 • Nóg,
 • Pach,
 • Okolic bikini,
 • Pośladków,
 • Brzucha,
 • Torsu,
 • Pleców,
 • Twarzy,
 • Pozostałych części ciała.

Depilacja laserowa Kraków to zabieg, który polecamy nie tylko kobietom ale również mężczyznom.

Kolejną zaletą depilacji laserowej, przeprowadzanej w Krakowie, jest fakt, iż jest to w pełni bezpieczny zabieg. Poddając się mu, nie musisz przejmować się żadnymi skutkami ubocznymi. Po prostu na zawsze zapomnisz o wzrastających włoskach, drobnych krostkach czy zaczerwienionej skórze. Zamiast tego zyskasz pięknie wyglądające ciało. Depilacja laserowa Kraków  to bezinwazyjny w 100% bezpieczny zabieg. 

Zwróć również uwagę na to, że depilacja laserowa Kraków znacznie zwiększy Twoją pewność siebie. Nareszcie nadmierne owłosienie lub nieestetycznie wyglądająca skóra nie będą Cię hamować. Po prostu świadomość posiadania zadbanej i pięknie prezentującego się ciała podziała na Ciebie wyjątkowo pozytywnie. Poczujesz też, że nie musisz rezygnować z drobnych przyjemności lub ze spontanicznych wypadów. Nagła wizyta na basenie, w centrum fitness czy na plaży już nigdy nie będzie Ci się kojarzyć ze żmudnymi przygotowaniami. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni strój i już jesteś gotowa na kolejne przygody!

Umów się na wizytę​
I ciesz się efektami depilacji laserowej już dziś